Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Seznam akcí

Výstava / Auguste Rodin a Luhačovice objektivem Brunera-Dvořáka

14. 3. 2024 - 27. 10. 2024

Auguste Rodin objektivem Brunera - Dvořáka

Výstava fotografií Brunera-Dvořáka z cesty francouzského sochaře Augusta Rodina na Moravu v roce 1902, za účasti autorů výstavy. Výstava je doplněna uměleckými díly Joži Uprky a Franty Úprky. 

LUHAČOVICE OBJEKTIVEM BRUNERA-DVOŘÁKA

Exteriérová výstava fotografií Brunera-Dvořáka z luhačovických lázní v letech 1910 a 1911. Výstava na ulici Dr. Veselého navazuje na muzejní výstavu.


Prohlídka / Otevřené brány

1. 5. 2024 - 29. 9. 2024

Krásu architektury a umění spjatého s evropskou křesťanskou tradicí přibližuje krajský projekt Otevřené brány. 1. května 2024 byl zahájen šestnáctý ročník projektu, který zve širokou veřejnost na komentované prohlídky sakrálních památek. V Luhačovicích můžete navštívit kostel Sv. Rodiny a kapli Augustiniánského domu v Pražské čtvrti, ta je k navštívení bez průvodce. 


Hudba / Moravský večer s cimbálovou muzikou

27. 6. 2024

K poslechu i tanci hraje cimbálová muzika Pajtáš.


Ostatní / Zažijte Lesní mysl

27. 6. 2024


Film / Láska na zakázku

27. 6. 2024

 

Komedie / Romantický, Česko, 2024, 82 min., nevhodný do 12 let,
Režie: Eva Toulová
Romantická komedie vypráví o hrdinech, kterým se hned v úvodu snímku splní všechna přání. Záhy však zjišťují, že se jejich sny mění v noční můry.
Hrají: Eva Toulová, Martin Kraus, Jiří Krampol, Václav Vydra nejml., Valérie Zawadská, Jaromír Nosek, Igor Bareš, Uršula Kluková...

Lze uplatnit kartu občana "Tady pramení výhody


Přednáška / Erb jako umění a reprezentace majitele

27. 6. 2024

Muzeum luhačovického Zálesí vás zve na přednášku JUDr. Ladislava Kolačkovského představující heraldiku jako umění, odrážející historický kontext, ale i vkus, potřebu reprezentace a politické cíle objednatelů.


Divadelní show / Cestování s dinosaury live

27. 6. 2024

Fascinující živá divadelní show s dinosaury pro celou rodinu! Pojďte se s námi podívat do světa druhohor, kde obří plazi ožívají přímo před zraky diváků!


Nahoru