Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

28. 3. 2011 | Kultura | Autor: Luhainfo

Dubnová kultura v hotelu Radun

Nově otevřený hotel Radun v Luhačovicích připravil na měsíc duben zajímavý kulturní program nejen pro své hosty, ale také pro širokou veřejnost. Noví majitelé památkově chráněné vily Radun navazují na její prvorepublikovou slávu a snaží se oživit tak trochu zapomenuté ideály funkcionalismu luhačovické Bílé čtvrti.


Dubnový program hotelu Radun přináší kulturní i gastronomické zážitky pro všechny věkové kategorie. Týden před Velikonocemi se uskuteční celodenní komponovaný seminář s názvem Prožitková sobota s meditací těla i duše.

Na Velký pátek si můžete poslechnout koncert duchovní hudby v Kavárenské restauraci, druhý den se pak účastnit akce "Bílá sobota v Bílé čtvrti", pochutnat si na specialitách z Velikonočního menu s fantazií nebo jen tak příjít posedět při pravidelných sobotních romantických večerech s živými klavírními melodiemi.

Vůbec poprvé se v Radunu uskuteční zajímavá přednáška Radomíra Nováka, mistra Feng-shuei, na téma "Harmonizace obytného prostoru". V dubnu budou probíhat v prostorách hotelu Radun dvě výstavy obrazů, a to výtvarníků Danuše Zábranské a Petra Nikla.

Dubnový kulturní program vyvrcholí poslední sobotu celodenním pořadem Vítání jara s tematickým jarním jarmarkem u Radunu, koncertem skupiny Los Rumberos trio a večerním společným bubnováním na šamanské bubny. Přijďte si naplno prožít jaro do Bílé čtvrti v Luhačovicích!


Nahoru