Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Hurá ven!

 

 

Hurá ven! 2021

 

Luhačovice jsou barevné jako Jurkovičovy stavby, také jsou trochu neposedné jako bublinky v té zdravé minerální vodě, ale hlavně jsou usměvavé jako naše děti.

Celé prázdniny můžete sbírat razítka na 16 místech a zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny.

Hrací kartu dostanete na všech hracích místech, ale to nejlepší info získáte v Městském informačním centru v Luhačovicích. Tam můžete také odevzdat soutěžní kupón a zúčastnit se slosování o hezké výhry.

Projděte se Luhačovicemi jinak. Zaskákejte si skákacího panáka, změřte síly na opičí dráze, svezte se 150 metrovou vodní skluzavkou, nechte rodiče odpočinout v kavárně a přijďte si zařádit na dětská hřiště U solného pramene nebo do Dětského ráje. Sport si užijete na skateparku, na petangueovém hřišti, na minigolfu nebo na koloběžce kolem přehrady. A když zaprší můžete se schovat pod kolonádou, luštit tajenku nebo skládat papírové origami. Vnitřní dětský koutek je super třeba v Divadelní kavárně nebo v restauraci Atmosféra

Zpestřete si procházku. V infocentru zakoupíte barevné křídy a můžete ozdobit naše Hurá ven! kreslící tabule. Hodně legrace zažijete i se švihadly nebo se skákacími gumami se speciálním luhačovických návodem.

Ochutnejte také novinku letošního léta malé Lázeňské platky hurá ven!, no, jak jinak než oříškové.

 

Ceny do letošního ročníku věnovali:

Lan Party hotel Vyšehrad Luhačovice

Výrobna oplatků Kare

Dětský ráj u Hotelu Pohoda

Lázeňský autovláček

Ovocňák

Bowling U Solného pramene a hotel Ambra

Jizba

Divadelní kavárna

Minigolf Luhapark

Bufet pod Vyhlídkou

Lanové centrum Pirátská zátoka

Hotel Vega

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.