Sportovní aktivity

Luhačovice nabízejí mimo relaxační aktivity také nepřebernou řadu možností aktivního odpočinku. Milovníci cyklistiky ocení množství stezek, ve městě se mimo hotelových bazénů nacházejí 2 veřejná koupaliště. Ve sportovních centrech si můžete zacvičit nebo zahrát tenis, badminton či minigolf. Malé děti si pak mohou vyhrát na jednom z řady dětských hřišť. Projet se můžete i na kolečkových bruslích na cyklostezce vedoucí Jurkovičovou alejí přímo až k přehradě. Odpočívejte aktivně a vyberte si z následujících možností sportovního vyžití.  

Sportovní hala Radostova

Hala Radostova

Najdete zde fitcentrum, tenisový a badmintonový kurt, 2 bowlingové dráhy a 4 kuželkářské dráhy a vnitřní halu (pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, kopanou). Probíhají zde pravidelná cvičení powerjogy a bodystylingu.

Městská plovárna

Městská plovárnaV moderní budově plovárny najdete 25m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divokou řeku, relaxační bazén nebo letní terasu pro slunění.

 

 

 

Luhapark

Tento venkovní areál se nachází u přehrady a můžete si v něm zahrát následující sporty. Tenis (kurt s umělou trávou), minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis

Koupaliště Duha

Koupaliště DUHA Pozlovice

Venkovní koupaliště sousedící s přehradou v Pozlovicích nabízí koupání v plaveckém bazénu, atrakce (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, lezecká stěna), tobogán, skluzavku a speciální bazén a hřiště pro děti.

 

Tenisové kurty

Tenisové kurty TK 2000 Luhačovice

Můžete si pronajmout tenisové dvorce přímo v centru Luhačovic u Lázeňského náměstí.
Adresa: Lázeňské náměstí 95
Telefon: 603 582 972 (Zdeněk Ryška)
Provozní doba (březen - říjen): 7.00 - 20.00 

 

Petangové hřiště

U městské knihovny v centru města si můžete zdarma zahrát sport, který spojuje generace. Otvírací doba a zapůjčení sportovního náčiní pouze v otvírací dobu knihovny. 

 

Skate park

Moderní hřiště pro vyznavače kol BMX i freestyle-koloběžek v městské části Zahradní čtvť. 

 

Přírodní vodní skluzavka

Jedná se o nově vybudovanou přírodní vodní skluzavku, která měří celých 150m a má 25m převýšení. Tím se se stává nejdelší skluzavkou svého typu v České republice!

 

Jízda na koni

V letní sezónu můžete poznávat Luhačovice také z koňského sedla nebo absolvovat jezdecký výcvik.

Jezdecký klub Luhaturf

Statek Horní Dvůr

 

Bowling U Solného prameneHala Radostova

největší dětské hřiště v Luhačovicích se spoustou atrakcí. Areál nabízí 2 moderní bowlingové dráhy (1 s dětským mantinelem), biliard, fotbálek, ruské kuželky a pohodlné posezení vevnitř i venku. Součástí je také vinný sklípek, který je vhodný pro degustační večery nebo oslavy.

 

 

Půjčovny kol a kolečkových bruslí

V okolí Luhačovic se nachází řada cyklostezek pro víkendové i náruživé jezdce. V případě, že nemáte vlastní kolo,

můžete využít jedné z půjčoven.

BIFU

JAPA SPORT

Grande sport

Půjčovna lodiček a šlapadel na Luhačovické přehradě

Půjčovna je otevřena v případě příznivého počasí 

DUHA Pozlovice 

Grande sport


Minigalerie rozhleden

Je stálou miniexpozicí modelů rozhleden, prezentující vybrané, architektonicky a geograficky zajimavé, objekty českých a slovenských rozhleden.

 

 

 

 

 

Nahoru