Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Seznam akcí

Výstava fotografií / Pavel Trhoň / Detaily z přírody

2. 11. 2023 - 29. 11. 2023

Primárním cílem této výstavy s názvem "Inspirace přírodou Chlumecka a Novobydžovska" bylo prezentovat krásy přírody Chlumecka a Novobydžovska prostřednictvím detailů, které jsem zachytil při svých náhodných i plánovaných potulkách krajinou, jíž jsem dlouholetým obdivovatelem. Původní regionální vymezení ale může být pominuto a výstava může být pojata obecněji, bez uvedení regionu, jako např. "Detaily z přírody" či "Inspirace přírodou" apod.

Pomocí fotografií nechci jen dokumentovat jednotlivé druhy, ale i přinášet neobvyklé a zajímavé pohledy, které často zůstávají běžnému pozorovateli utajeny. Budu rád, když fotografie potěší oko návštěvníka výstavy, ale pokud v něm tato výstava vyvolá zvýšený zájem o přírodu a uvědomění si nezbytnosti její ochrany, pak bude její poslání zcela naplněno.

https://sites.google.com/view/paveltrhon-fotovystava/home / https://www.trhon.cz/priroda/druhy 


Výstava / Bude zima, bude mráz

9. 11. 2023 - 3. 3. 2024

Muzeum luhačovického Zálesí vás zve na výstavu ze sbírek Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně, představující život našich předků v zimním období. 


Sport / Orientační běh pro veřejnost

11. 11. 2023

Bližší informace k jednotlivým akcím budou postupně zveřejněny na stránkách ob-luhacovice.cz

První trénink proběhne v sobotu 11. 11. na Řetechově - individuální start u hospody U dubového stolu mezi 11-13 h - akce se koná za každého počasí (bližší informace zde)


Film / Jak přežít svého muže / premiéra

11. 11. 2023

 

Komedie / Romantický, Česko, 2023, 90 min., nevhodný do 12 let, vstupné 150 Kč
Režie: Rudolf Merkner
Mladá herečka Lucie se po mateřské dovolené se vrací do práce, ale setkává se s klasickými starostmi svobodných matek a současně se zamotává do bláznivých situací při hledání nové lásky. Hlavní hrdinku na její nelehké životní cestě doprovázejí její extrovertní potrhlé kamarádky.
Hrají: Jana Bernášková, Marek Němec, Ivana Chýlková, Roman Zach, Iva Pazderková...

Lze uplatnit kartu občana "Tady pramení výhody"


Hudba / Komorní smíšený sbor Canticum Camerale

11. 11. 2023


Nahoru