Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Seznam akcí

Výstava / Masky, kostýmy, maškary

7. 10. 2021 - 25. 9. 2022


Prohlídka / Otevřené brány

1. 5. 2022 - 28. 9. 2022

Krásu architektury a umění spjatého s evropskou křesťanskou tradicí přibližuje krajský projekt Otevřené brány. 1. května 2022 byl zahájen čtrnáctý ročník projektu, který zve širokou veřejnost na komentované prohlídky sakrálních památek. V Luhačovicích můžete navštívit kostel Sv. Rodiny a kapli Augustiniánského domu v Pražské čtvrti, ta je k navštívení bez průvodce. 


Výstava / Co jsem hledal v těch lázních?

1. 7. 2022 - 31. 7. 2022

Výstava přibližující pobyty Leoše Janáčka v Luhačovicích.

Lázeňská kolonáda


Dětem / Hurá ven!

1. 7. 2022 - 31. 8. 2022

Luhačovice jsou barevné jako Jurkovičovy stavby, také jsou trochu neposedné jako bublinky v té zdravé minerální vodě, ale hlavně jsou usměvavé jako naše děti.

Celé prázdniny můžete sbírat razítka na 16 místech a zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny.

Hrací kartu dostanete na všech hracích místech, ale to nejlepší info získáte v Městském informačním centru v Luhačovicích. Tam můžete také odevzdat soutěžní kupón a zúčastnit se slosování o hezké výhry.


Výstava / Výstava terarijních zvířat

4. 7. 2022 - 1. 9. 2022

Prohlídka a prodej terarijních zvířat a suvenýrů. Hadi, ještěrky a gekoni, želvy, obojživelníci, největší pavouci světa, sbírky motýlů a bezobratlých živočichů (krabi, brouci aj). Vystavovatel: Martin Rokos, tel. 606 700 400 


Filmový festival / Kinematograf bratří Čadíků / Gump, pes který naučil lidi žít / Projekce za osobní účasti pejska Gumpa i scénáristy

21. 7. 2022

Gump – pes, který naučil lidi žít
Projekce proběhne za osobní účasti filmové psí hvězdy Gumpa a jeho úžasného majitele a zároveň autora stejnojmenné knihy Filipa Rožka. Přijdou na Lázeňské náměstí již ve 20:00 hod.

Rodinný, ČR 2020, 90 min., přístupný bez omezení
Režie: F. A. Brabec
Předloha: Filip Rožek (kniha)
Úsměvný příběh o hledání psího štěstí a také o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku.
Hrají: Boleslav Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Plodková, Richard Krajčo…

 

 


Nahoru