Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Seznam akcí

Divadelní komedie / Když se zhasne

1. 12. 2022

Ivo Šmoldas, Lukáš Langmajer, Jitka Asterová a další ve veleúspěšné divadelní komedii, která Vám zaručeně protřepe bránice. Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému.

Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek.
Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.
Uvádí: Agentura Nord Production
Účinkují: Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová / alt. Světlana Nálepková
Autor: Michaela Doleželová, Roman Vencl
Režie: Roman Meluzín
Délka: 120 min. (včetně 20 min. přestávky)


Nahoru