Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Seznam akcí

Výstava / Výtvarný obor ZUŠ Luhačovice / Letí anděl po nebi

2. 12. 2022 - 13. 1. 2023

Vernisáž výstavy proběhne ve středu 7. 12. od 17:00 hod.


Gastro / Moravská zabijačka

10. 12. 2022


Ostatní / Adventní výšlap na letiště

10. 12. 2022

Adventní výšlap na letiště
V sobotu 10.12.2022 se na našem letišti opět rozzáří (nejen) vánoční stromeček. Přijďte si s námi navodit atmosféru adventu. Můžete vyrazit na pěknou zdravotní procházku kdykoliv během dne a zahřejete se u nás dobrým teplým nápojem. Kdo si počká do setmění (cca do 17:00 hod), uvidí rozsvícení nazdobeného vánočního stromečku. Budeme se na vás těšit. 


Koncert / THE BACKWARDS – World Beatles Show

10. 12. 2022

Kapela The Backwards - World Beatles Show je jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě

I 50 let po rozpadu nepřestaly být Beatles fenoménem. Strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles čeká na všechny návštěvníky koncertu kapely The Backwards.
Úspěch bandu, který je bezesporu jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003. Známými se stali také díky účinkování v hudebně – zábavných pořadech všech našich i slovenských televizí. Kromě mnoha turné po USA, pravidelného koncertování v Čechách a na Slovensku, kapela hrála také po celé Evropě, a dokonce i v africké Keni. Kapela koncertovala i v Liverpoolu ve slavném Cavern clubu, kolébce Beatles.

Složení kapely:
John Lennon – Dalibor Štroncer
Paul McCartney – Miroslav Džunko
George Harrison – František Suchanský
Ringo Starr – Daniel Škorvaga


Nahoru