Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Seznam akcí

Výstava / Výtvarný obor ZUŠ Luhačovice / Letí anděl po nebi

2. 12. 2022 - 13. 1. 2023

Vernisáž výstavy proběhne ve středu 7. 12. od 17:00 hod.


Film / Avatar: The Way of Water / premiéra

16. 12. 2022

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy, USA, 2022, 190 min.

Režie: James Cameron 
Filmový zážitek na zcela nové úrovni vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Znovu se setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu. Paralelně s tím jim hrozí nebezpečí ze strany lidí a navrátivšího se plukovníka Quaritche, hledají proto útočiště u jiného klanu lidu Na’vi. Rostoucí hrozba má ale mnohem větší záběr než jen jednu rodinu.


Divadlo pro děti / S čerty nejsou žádné žerty

16. 12. 2022

Čertovská pohádka vypráví o mladém mlynáři Petrovi, kterého zlá chamtivá macecha Dorota připraví o mlýn a všechen majetek po mamince a tatínkovi. Petr se proto vydává hledat své štěstí do světa. Cestou narazí v lese na dcery knížete, protivnou a sobeckou Angelinu a hodnou a skromnou Adélku. Mezitím se Petrova macecha spikne s místním vychytralým správcem, který se stará jen o to, jak naplnit vlastní měšec na úkor knížecí pokladny. Společně proti Petrovi kujou pikle a podaří se jim ho dostat do vězení a po té i na vojnu. Petrovi se však podaří utéct a když už neví kudy kam, nabídne mu svoji pomoc samotné Peklo, které pečlivě sleduje špatné skutky, protože nikdy nedělá dobře, když si někdo může myslet, že zlo zůstane nepotrestáno...

Zvýhodněné dětské vstupenky zakoupíte pouze v informačním centru nebo před představením na pokladně kina. 


Nahoru