Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

15. 5. 2014 | Sport | Autor: Nikola Synek

Mezi oceněnými sportovci je i zástupce Luhačovic

Také Luhačovice mají svého zástupce mezi nejlepšími sportovci Zlínského kraje za rok 2013. Ti byli oceněni ve středu 14. května ve Zlíně.

Akce v tamním kongresovém centru se zúčastnil i úspěšný orientační běžec oddílu TJ Slovan Luhačovice Michal Hubáček. „Je dobře, že se na úspěchy sportovců díky této akci upozorňuje a lidé se dovědí, že kvalitně jde dělat sport například i v Luhačovicích," poznamenal oceněný běžec.  Mezi největší sportovní úspěchy tohoto jednadvacetiletého sportovce patří zlatá medaile z mistrovství světa juniorů v orientačním běhu v Hradci Králové, kterou vloni získal v závodě štafet spolu s Markem Schusterem a Adamem Chloupkem. Na stejném mistrovství uspěl i v individuálním závodě ve sprintu, kde získal stříbrnou medaili.

Při vyhlašování nejlepších sportovců byla konkurence veliká. Titul Sportovec Zlínského kraje rok 2013 nakonec získala úspěšná olympionička Šárka Pančochová, která závodí na snowboardu