Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

22. 9. 2020 | Sport | Autor: Nikola Synek

Fotbalisté porazili tým Slušovic a vedou tabulku

O víkendu čekal A-tým FK Luhčovice domácí zápas se Slušovicemi. Do utkání hraného v sobotu 19. září domácí vstoupili skvěle, protože už v 6. minutě skóroval Štěpán Červenka. Další gól do slušovické sítě vstřelil na začátku druhého poločasu Ondřej Červenka. Slušovice sice snížily gólem Kvysnicy, ale za domácí jistil výsledek třetí brankou Hyžík v 82. minutě. Po výhře 3:1 se tak díky bodovému zisku luhačovice vyhouply na první místo tabulky krajského přeboru.

V dalším kole čeká luhačovické Áčko venkovní utkání s Baťovem, který drží aktuálně v přeboru druhé místo za fotbalisty lázeňského města. Luhačovice mají 16 bodů, Baťov 12, stejně jako třetí Morkovice a čtvrtá Štítná nad Vláří. Pátý je zatím Holešov s 11 body.

Na sobotní dopolední úspěch Áčka se bohužel nepodařilo navázat B-týmu, který se odpoledne střetnul rovněž na domácím hřišti s fotbalisty Veselé. Tentokrát se ale bohužel luhačovickým nepodařilo vstřelit gól. Poločas byl sice bezbrankový, ale soupeř v druhé půli utkání dokázal dvakrát skórovat. B-Tým se tak po prohře 0:2 ocitá na samém dně tabulky 1.B třídy skupiny B. Béčko Luhačovic je předposlední se 4 body, před  Bystřicí p. H. , která má na 14. místě ještě o pod méně.