Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

5. 10. 2020 | Sport | Autor: Nikola Synek

Áčko ani béčko si se soupeřem neporadily

V sobotu se konaly domácí fotbalové zápasy FK Luhačovice. Nejprve se v rámci Krajského přeboru A-tým utal dopoledne s Velkými Karlovicemi.

I přes dobrý výkon se ale střetnutí nepodařilo zúročit v další body do tabulky. Do vedení se Karlovice dostaly v 33. minutě trefou Škrobáka. Luhačovickému Štěpánu Červenkovi se ale podařilo o sedm minut později vyrovnat. Do šaten tak šly oba týmy za nerozhodného stavu. V druhém poločase ale přidal Škrobák další gól do domácí sítě, na což už se Luhačovicím nepodařilo zareagovat, i když šance vsřelit další branku byly. Trenér FK Luhačovice Jan Jelínek zhodnotil na facebooku klubu zápas takto:

"Dnes nám nebylo souzeno. Kluci zápas odmakali, soupeř byl efektivní. Zápas dle mého názoru rozhodli dva hráči. Škrobák, který ze 3 šancí dvě proměnil a hostující brankář, který nám pochytal vyložené příležitosti i s pomocí brankové konstrukce. Dnes nám to tam nepadalo, i když jsme měli herní převahu. Zaslouženě vyhrál efektivnější tým."
Přestože Luhačovice prohrály s Velkými Karlovicemi 1:2, nadále ale vedou Krajský přebor s 19 body. Druhý je Holešov se 17 body, o bod za ním třetí Morkovice.

Onic lépe než zápas áčka nedopadl ani odpolední sobotní zápas béčka v rámci 1. B třídy skupiny B. Přitom duel s Tečovicemi měl lepší začátek pro domácí. Luhačovice šly totiž nejprve do vedení, když v 10. minutě skóroval Hyžík. Vyrovnání přišlo ale ještě do poločasu, když v 31. minutě nařízenou penaltu proměnil Dorazin.  Stejný hráč přidal v úvodu druhé půle ještě gól ze hry a další brankou do domácí sítě uzavřel koncem zápasu skóre na konečných 1:3 Dvořáček. Po další prohře tak B-tým Luhačovic zůstává na samotném dně tabulky, se 4 body, což je jen o bod více než ná poslední Bystřice pod Hostýnem.