Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

2. 12. 2021 | Aktuality z města | Autor:

Tradiční rozsvěcení vánočního stromu proběhne pouze on-line

Tradiční rozsvěcení vánočního stromu proběhne pouze on-line

Do poslední chvíle město i pořadatelé drželi snahu tradičně uspořádat Vánoční jarmark. Vládní nařízení však tyto aktivity pozastavila. Pozitivní zpráva je, že náhradní termín jarmarku s programem se hledá, budeme vás o něm včas informovat. Strom před radnicí ale přece jen letos rozzáříme, a to on-line přenosem. Sledujte v pátek 3.12. v 17.00 hod. na facebooku města Luhačovice.


Vánoční jarmark s rozsvěcením stromu je nedílnou součástí života ve městě a je občany i návštěvníky očekáván. Letošní situace okolo šíření coronaviru zapříčinila, že tuto tradiční událost nelze uspořádat jinak než obcházením aktuálních vládních opatření. Pokud bychom se rozhodli vydat touto cestou, utrpěla by tím především důstojnost a pohodová atmosféra akce. Z výše uvedeného důvodu jsme se rozhodli Vánoční jarmark v plánovaném termínu zrušit, a to včetně tradičního Starostenského čaje.
Nemusíte se ale bát... o zimní pohodu u punče a dalších dobrot, Starostenský čaj a kulturní program zcela jistě nepřijdete! Budeme nadále sledovat vývoj situace a celou akci uskutečníme v nejbližším možném termínu.

Podobně přemýšlíme i o Městském plese, jehož konání s největší pravděpodobností přesuneme do jarních měsíců.
Přejeme Vám pevné zdraví i nervy v předvánočním shonu, klidné prožití svátků a budeme se těšit na setkání!

Jsme tu s Vámi... Ing. Marian Ležák, starosta Města Luhačovice, za pořadatele Jan Zavřel, ředitel MěDK Elektra

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.