Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

17. 1. 2022 | Aktuality z města | Autor: KKC

Otevření výstavy přilákalo davy motoristických zájemců

Otevření výstavy přilákalo davy motoristických zájemců

Neděle 16. 1. patřila slavnostnímu zahájení Žlutomodré výstavy modelů sportovních aut. Tématika barevného spojení byla znát na všech vystavovaných artefaktech. Zlínská Barum rally patří k nejnavštěvovanějším sportovním akcím na Zlínsku.

Úvodní slovo patřilo průvodcům výstavy a autorovi. Oldřich Bartoníček z Luhačovic vystavuje v Galerii Elektra již podruhé. Hojná účast vernisáže jen potvrdila, že sběratelství a motoristický sport oslovuje širokou veřejnost. Předměty spojené s Barum rally zapůjčil i pan Miloslav Regner, dlouholetý ředitel a duše celého sportovního podniku Barum Czech Rally Zlín. Při vernisáži zavzpomínal na historické závody, na milníky i na komplikace při organizování soutěže.

Samotná výstava bude otevřena do konce ledna dle otevírací doby infocentra. Komentáře autora si budete moci poslechnout ve všední dny 9 – 16 hod.

Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na konto Korunka pomáhá. 


 

 

Nahoru