Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

25. 1. 2022 | Aktuality z města | Autor: Tisková zpráva

Město a místní podnikatelé přináší výhody Luhačovjanům

Město a místní podnikatelé přináší výhody Luhačovjanům

Únorová akce pro občany Luhačovic

Město Luhačovice se snaží, aby bydlení v krásném lázeňském městě bylo pro jeho občany nejen příjemné, ale aby si lidé mohli užívat i benefitů místních služeb. „Vážíme si každého občana s trvalým pobytem v Luhačovicích, a protože tím městu hodně pomáhají, chceme pro ně připravit různé výhody,“ uvedl starosta města Marian Ležák


Zpočátku proto vznikl nápad nabídnout občanům města v únoru slevu na sportovní aktivity.

Vedení luhačovické radnice se dohodlo s ředitelem Sportovního centra Radostova Miroslavem Talašem na poskytnutí únorové 10% slevy z běžného ceníku na všechny služby Městské plovárny a Sportovního centra Radostova (plavání, badminton, tenis, sauna, posilovna a další). Podle Miroslava Talaše se sleva nevztahuje na permanentky a dobíjení kreditu (tyto mají 10% slevu standardně). Ale vedení města chtělo, aby lidé v Luhačovicích měli tuto nabídku ještě pestřejší.

„V souvislosti s tím jsme chtěli, aby nabídka těchto benefitů zasáhla celou širokou veřejnost. Oslovili jsme tedy současně i majitele a provozovatele gastronomických zařízení, kterých je v našem lázeňském městě opravdu hodně. Musím s potěšením konstatovat, že na tuto spolupráci přistoupili téměř všichni,“ ocenil starosta Marian Ležák. Místní podnikatelé, majitelé restaurací, kaváren a cukráren v Luhačovicích zvou občany do svých zařízení v rámci speciální únorové akce, kterou věnují právě Luhačovjanům.

Výhody pro své občany tak nabídnou nejen Městská plovárna a Sportovní centrum Radostova, ale i následující restaurační a kavárenské podniky:

Restaurace Elektra – sleva na vše dle denní nabídky, mimo obědového menu
Restaurace Racek – sleva na vše dle denní nabídky
Restaurace Litovel – sleva na vše dle denní nabídky, na obědové menu po 14:00 hod.
Pizzerie Rimini – sleva na vše dle denní nabídky, mimo obědového menu
Restaurace U Koňa – sleva na vše dle denní nabídky, mimo obědového menu

Salon De Thé – sleva na celý sortiment
Kavárna v Myslivně – sleva na celý sortiment
Bonjour Caffe – sleva na celý sortiment
Ice Caffe – sleva na celý sortiment
Marco Polo Café – sleva na celý sortiment, mimo speciálních edicí 
Caffé Corso Vinotéka Hruška – sleva na celý sortiment
Cukrárna Dobrá naděje – sleva na celý sortiment
Oplatky Clip – sleva na celý sortiment
Jizba Luhačovice – sleva na celý sortiment, mimo speciálních edicí  
Čokoládové království – sleva na celý sortiment

Všichni občané, kteří přijdou a prokážou se trvalým pobytem v Luhačovicích, tak dostanou slevu 10 % na uvedené služby či zboží.

Podle starosty Mariana Ležáka bude celá akce pokračovat i v březnu. „Připravili jsme pro naše občany další benefity, kterými je chceme odměnit za trvalý pobyt v našem městě. Proto se i březen ponese ve znamení zvýhodněných nabídek. Tentokrát to bude z jiného odvětví produktů a služeb, ale všichni se určitě mají na co těšit,“ doplnil Marian Ležák.

 

 

 

Nahoru