Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

6. 6. 2022 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Hřiště u ZŠ v Luhačovicích je stále otevřeno i pro veřejnost

Hřiště u ZŠ v Luhačovicích je stále otevřeno i pro veřejnost

Děti v Luhačovicích mají možnost využívat moderní hřiště u ZŠ. Pro veřejnost je otevřeno během školního roku ve všední dny od 15 do 18 hodin, o prázdninách denně od 9 do 20 hodin. Vzhledem k tomu, že je kvůli iniciativně některých obyvatel dočasně uzavřený skatepark, je to pro děti další možnost, kde trávit volný čas.


„Chceme podporovat u dětí pohyb a proto využíváme potenciálu hřiště, jak pro jejich školní výuku, tak i pro aktivní trávení volného času. Prosíme, jen, aby bylo využíváno svědomitě a dodržoval se provozní řád. Věřím, že se budou nastavená pravidla respektovat, děti si užijí sportoviště a nebude potřeba omezit užívání prostoru," upřesnil starosta Marian Ležák.

Děti mají k dispozici i další hřiště. Například v centru města u kostela sv. Rodiny, dále hřiště v Pražské čtvrti /u dětské léčebny Vítkov/, u přehrady /zátoka u Luhačovické přehrady/, U solného pramene /hotel Ambra, Solné 1055/, Pirátská zátoka /dětské lanové centrum u Luhačovické přehrady, pod kempem/. 

 

 

Nahoru