Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

4. 7. 2022 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Strážníci důkladně kontrolovali dětská hřiště

Strážníci důkladně kontrolovali dětská hřiště

Ani o letních prázdninách strážníci Městské policie z Luhačovic nevynechávají preventivní akce, které se týkají dětí. V rámci zvýšení bezpečnosti na dětských hřištích proto provedli první prázdninový den, v pátek 1. července, preventivní kontrolu se zaměřením na čistotu a veřejný pořádek.


Kontrola probíhala velmi důkladně, nejen vizuálně ale i za pomocí detektoru kovu. Pozornost byla zaměřena na prostor kolem hracích ploch, herních prvků a na stav městského mobiliáře nejenom v centru města, ale i v místních částech, kde občané vítali činnost strážníků a vedli s nimi diskuse. Nejzvědavějším dětem strážníci na chvíli předali detektor a ty se pak snažily zkontrolovat své vlastní domovské hřiště. Stejně tak i letos se preventivní kontroly obešly bez nálezu stříkačky nebo obdobného materiálu. Během dne nebyly zjištěny vážnější nedostatky. Díky pečlivé práci strážníků jsou dětská hřiště a pískoviště pro nejmenší návštěvníky na letní sezonu bezpečně připravena.

 

Hezké prázdniny přejí vaši strážníci.

velitel MP Luhačovice, Mgr. Michal Zámečník

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Nahoru