Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

21. 7. 2022 | Aktuality z města | Autor:

Kinematograf bratří Čadíků přijel do Luhačovic, přivezl i pejska GUMPA

Kinematograf bratří Čadíků přijel do Luhačovic, přivezl i pejska GUMPA

Do Luhačovic poprvé v historii zavítal kinematograf bratří Čadíků. Ve čtvrtek 21. 7. se na Lázeňském náměstí promítal film GUMP - pes, který naučil lidi žít. Jako host přišel český spisovatel a scenárista Filip Rožek, na kterého čekaly hlavně děti, protože měl s sebou psího hrdinu Gumpa. V pátek mohli lidé v Lázeňském parku zhlédnout snímek Cesta domů od režiséra Tomáše Vorla, který rovněž navštívil Luhačovice. Zcela zaplněný park byl i v sobotu, kdy se promítal film od Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel. V neděli přišli diváci na snímek Zbožňovaný.


Vstupné ze všech projekcí bratří Čadíků bylo dobrovolné a vybraná částka ve výši 20.840 Kč poputuje na konto Bariéry pro handicapované. Pokud vám žádné z letních kin nevyšlo, nezoufejte. Během letních prázdnin je v plánu ještě několik promítání pod širým nebem. Sejdeme se u Městské plovárny, v Řetechově nebo Kladné Žilín. 

10. 8. Klan Gucci - Městská plovárna Luhačovice

17. 8. Poslední závod - Městská plovárna Luhačovice

24. 8. Známí neznámí - Řetechov

27. 8. Mimořádná událost - Kladná Žilín

 

 

 

 

Nahoru