Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

14. 9. 2022 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

V Luhačovicích byl dnes zahájen Evropský týden mobility

V Luhačovicích byl dnes zahájen Evropský týden mobility

Ukázkou práce složek IZS byl dnes zahájen Evropský týden mobility v Luhačovicích v areálu Radostova. Akce, kterou každý rok organizuje Svč Luhačovice za podpory Města Luhačovice, se zúčastnily děti z MŠ a ZŠ. I přes nepřízeň počasí se přišla podívat i veřejnost.


 

Celé dopoledne zahájil starosta Marian Ležák s místostarostou Jiřím Šůstkem. Děti přivítal i ředitel sportovního centra Radostova Miroslav Talaš a paní ředitelka SVČ Luhačovice Eva Tomalová.
Po celé dopoledne se postupně vystřídaly složky IZS s ukázkou své činnosti (Policie ČR, Policie ZK, Městská policie Luhačovice, HSZ Zlínského kraje Požární stanice Luhačovice...). Nechyběla komentovaná ukázka výcviku služebních psů a koní, pronásledování vozidla a zadržení pachatele, a další. SVČ Luhačovice předvedlo ukázku agility. Evropský týden mobility v Luhačovicích bude pokračovat až do konce září. Podle ředitelky SVČ Luhačovice Evy Tomalové je akce cílena na ochranu životního prostředí. Připravena je spousta akcí v rámci prevence.

 
Nahoru