Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

15. 11. 2022 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Technické služby Luhačovice jsou na první sníh připraveny

Technické služby Luhačovice jsou na první sníh připraveny

Technické služby v zimním období udržují 30,5 km místních komunikací, 31 km chodníků, 11 mostů, 8 lávek, schodiště, parkoviště a veřejná prostranství. Zimní údržbu budou zajišťovat s pomocí dvou traktorů s radlicí, dvou posypových strojů s radlicí a dvou chodníkových mechanismů s prohrnem. Dále jsou v  případě nutnosti záloze další dva traktory s radlicí a nakladač se dvěma nákladními auty pro případ odvozu sněhu. Materiálově je připraveno 400 tun posypové drti. Ručně se udržují hlavně schodiště a veřejná prostranství, kde se nedostane technika.

 


“Chtěl bych apelovat na majitele odstavených vozidel na úzkých komunikacích, aby byli v době provádění zimní údržby k našim pracovníkům ohleduplní a tato vozidla z ulic vyklidili a tím umožnili provedení jejich úklidu. V opačném případě hrozí, že se vozy IZS /sanitky a hasiči/, do těchto lokalit nedostanou”, upozorňuje ředitel Technických služeb Josef Pučalík. 

Nahoru