Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

6. 12. 2022 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Na Vánoční jarmark přijeli andělé v kočáře, starostenský čaj opět chutnal

Na Vánoční jarmark přijeli andělé v kočáře, starostenský čaj opět chutnal

V Luhačovicích se opět uskutečnil Vánoční jarmark s rozsvícením vánočního stromu. V pátek 2. prosince nechyběl starostenský čaj před radnicí, o který byl opět velký zájem. O přípravu se postaral starosta Marian Ležák a místostarosta Daniel Mejzlík.  Každoročně výtěžek putuje Korunce Luhačovice, z.s,  která jej rozdělí vybraným rodinám. Letos se jednalo o částku 20.833 Kč. Všem, kdo na sbírku přispěli, patří velké díky. 

 


Letošní jarmark byl poprvé obohacený Andělskou jízdou - koněspřežným kočárem plným andělů, který vyjel odpoledne od SVČ a dorazil až k poště. Vánoční jarmark pokračoval i v sobotu 3. prosince včetně doprovodného programu. Na programu bylo stejně jak v pátek Umělecké kovářství Boršická kovárna, Ukázky dravců a sov a atmosféru zpříjemnil koncert Magdalény Malaníkové a Mirky Soukalové. Sobotním vyvrcholením byla filmová projekce pohádky Anděl páně II, která se promítala přímo u radnice. 

"Je vidět, že je o jarmark v Luhačovicích opravdu velký zájem a s dvoudenní akcí budeme rozhodně pokračovat i v dalších letech, dodat starosta Marian Ležák". 

Foto: Jan Dostál & 3 x foto: Milan Mikšík

 

 

Nahoru