Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

16. 1. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Na Druhém společenském plese města Luhačovice se lidé skvěle bavili a zároveň i pomáhali

Na Druhém společenském plese města Luhačovice se lidé skvěle bavili a zároveň i pomáhali

Skvělá nálada, bohatý program a lákavá tombola. V tomto duchu se nesl Druhý společenský ples města Luhačovice, který se uskutečnil v sobotu 14. ledna 2023 v Kulturním a kongresovém centru Elektra. Celým večerem provázela moderátorská dvojice Marek Vašut a Hanka Srncová. Program se uskutečnil ve všech sálech a bylo vidět, že zájem o ples města byl velký, lístky se vyprodaly do posledního místa. Zúčastnilo se téměř 600 lidí. 

Fotodokumentace: Milan Mikšík


Nadšený jak z účasti a celého programu, tak i z neuvěřitelně příjemné nálady, která panovala v průběhu celého večera až do následného rána, byl i starosta Marian Ležák.  „Od zahájení byla cítit velká energie, která jednotlivými sály pulsovala a která všechny pohltila. Poděkování si zaslouží za organizaci KKC Elektra, za podporu sponzoři a za vytvoření skvělé atmosféry všichni zúčastnění a účinkující," doplnil starosta Luhačovic. 

Spokojenost s organizací a celým průběhem akce neskrýval ředitel KKC Elektra Jan Zavřel. „Všechny, které jsme ohledně sponzorství oslovili, byli až na výjimky vstřícní. Letošní ples podpořili buď finanční částkou, nebo cenou do tomboly. Nakonec se i samotného plesu zúčastnili, čehož si velmi vážíme. Nově nastartovaná spolupráce s restaurací Elektra zafungovala velmi dobře, jak ze strany šéfkuchaře, který připravil pestrý raut, tak ze strany majitele, který se postaral o dostatečnou zásobu občerstvení. Chtěl bych moc poděkovat celému týmu KKC Elektra, opět se totiž potvrdilo, že jsme skvělý tým, který se navzájem dobře doplňuje. Velké poděkování patří i spoluorganizátorovi městu Luhačovice za maximální pomoc a vstřícnost,“ dodal Jan Zavřel. 

V průběhu večera se prodávala tombola, jejíž výtěžek šel na konto neziskové organizace Korunka pomáhá, která celkovou částku 103 500 Kč rozdělila mezi tři rodiny.  22 000 Kč dostane Dorotka Obadalová na doplatek nového vozíku, 50 000 Kč poputuje Jirkovi Pařenicovi z Luhačovic a 31 500 Kč pomůže rodině šestiletého Matýska ze Zlína, kterému byla před Vánocemi diagnostikována leukémie. „Všem, kteří si tombolu zakoupili, patří velké poděkování,“ dodala zakladatelka Korunky Veronika Záhorská. Nejhodnotnější cena tomboly byl televizor od města Luhačovice. Výherci, manželé Suří, ji nakonec darovali neziskové organizaci Korunka pomáhá, která ji pak předá Dětskému domovu.  

 

Nahoru