Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

31. 1. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Mezinárodní den průvodců opět v Luhačovicích

Mezinárodní den průvodců opět v Luhačovicích

Přijďte si užít procházky a komentované prohlídky Luhačovic a jejich zákoutí. V rámci Mezinárodního dne průvodců se k oslavám letos již podruhé připojí i naše město. Průvodci ve spolupráci s turistickým centrem a Muzeem luhačovického Zálesí si na 21. února 2023 připravili několik speciálních prohlídkových okruhů.


Dozvíte se více o luhačovické architektuře, podíváte se na místa, která byste sami jen tak nenavštívili. Prohlídka Bílá čtvrť spojená s návštěvou interiéru Alexandrie a hotelu Radun začíná v 15.30 hod. u pošty. Pokud chcete vědět více o Pražské čtvrti a lákají vás vnitřní prostory Jurkovičovy vily Vlastimily, sraz je v 15.00 hod. na zastávce Pražská čtvrť. Případně můžete zajít na speciální Dětskou prohlídku s Muzeem luhačovického Zálesí, která láká na život na zámku. Začátek je v 15.30 hod. na nádvoří. Seznámíte se s historií zámku v Luhačovicích, která je spjata s hraběcí rodinou Serényiových. Vyzkoušíte si na chvilku život zámeckého pána či paní.

Prohlídky trvají hodinu a půl. Cena 30 Kč / osoba, děti a držitelé karty občana „Tady pramení výhody“ zdarma. Přihlášky na info@luhacovice.eu nebo na telefonu 577 133 980. Kapacita omezena, místo je nutné rezervovat.

 

 

Nahoru