Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

17. 5. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Skatepark v Luhačovicích opět využívají děti

Skatepark v Luhačovicích opět využívají děti

Skatepark v Luhačovicích byl opět znovu otevřen. Město nechalo v parku doplnit prvky odhlučnění a celé sportoviště je nově oploceno. Nyní ho již plně využívají děti.


Skatepark, jehož realizace stála 2,7 milionů korun, začal fungovat v roce 2019. Na základě stížností některých obyvatel Luhačovic, musel být park prozatímně uzavřen. Město se proto rozhodlo na sportoviště nainstalovat protihlukové bočnice, které jsou namontovány zevnitř ocelových konstrukcí s větrací mezerou u země a v horní části překážky. Překližka je zevnitř vylepena protihlukovou pěnou vysoké objemové hmotnosti. Vše prošlo kolaudací a skatepark byl navíc oplocen.

„Nové opatření město stálo cca 450 tisíc korun a vím, že to rozhodně mělo smysl, když teď vidíme spokojené děti na hřišti opět jezdit. Jsem rád, že jsme se se všemi občany domluvili na režimu provozu,“ řekl starosta Marian Ležák.

Nahoru