Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

28. 6. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Kam na kolo? Poradí nová cyklomapa

Kam na kolo? Poradí nová cyklomapa

Letní počasí láká k pohybu. A Luhačovice jsou skvělým výchozím bodem pro nejrůznější cyklovýlety, ať už si chce člověk udělat jen krátký výlet s dětmi, anebo si dát pořádně do těla. Jednotlivé možnosti, o kterých jsme možná neměli ani tušení, si můžeme nastudovat v nové cyklomapě.


Mapa vychází z nově vzniklého průvodce Kam na kolo na Zlínsku a Luhačovicku, který v loňském roce připravila destinace Zlínsko Luhačovicko a na kterém se město Luhačovice aktivně podílelo. Najdeme v ní celkem pět prověřených a projetých tras,“ upřesňuje vedoucí kultury a cestovního ruchu Kulturního a kongresového centra Eletra Luhačovice Jarmila Ďurďová.Cyklomapa nám představí jak malý, tak velký lázeňský okruh, stezku z Luhačovic na Malenisko, také do Uherského Brodu a pátou trasou jsou jižní toulky Luhačovským Zálesím.Cyklista zde najde také rychlý přehled důležitých informací ke každé trase, jako je popis trasy, doporučení na typ kola, délku trasy a její převýšení a také turistické zajímavosti na cestě,“ podotýká Jarmila Ďurďová.Cyklomapy jsou k dispozici zdarma v Městském turistickém a informačním centru.

 

      

Nahoru