Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

29. 6. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Starosta města letos ocenil tři desítky žáků za mimořádné výkony

Starosta města letos ocenil tři desítky žáků za mimořádné výkony

Celkem 36 žáků Základní školy Luhačovice ve čtvrtek 29. června ocenil starosta města za jejich mimořádné výkony ve škole a zejména při její reprezentaci v nejrůznějších vědomostních a sportovních soutěžích. 


Během slavnostního setkání na luhačovické radnici dětem Marian Ležák osobně poděkoval a předal jim pamětní listy. Ocenění si děti zasloužily za úspěchy zaznamenané z různých oblastech, ať už šlo o skvělou reprezentaci ve sportovních , matematických soutěžích, za účast na chemické a logické olympiádě, celoroční úspěšnou práci v mezinárodním projektu Globe nebo za úspěšnou reprezentaci školy v krajském kole biologické olympiády a soutěži Zlatá včela. Starosta dětem poděkoval za skvělou reprezentaci jak ZŠ, tak města Luhačovice. „Velmi si vážím toho, jak šikovné děti v Luhačovicích máme a do budoucna jim přeji co nejvíce takových úspěchů,“ dodal Marian Ležák. Na setkání kromě starosty nechyběl ani ředitel ZŠ Luhačovice Pavel Kurtin, který neskrýval nadšení.

 

 

 

Nahoru