Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

17. 7. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Kinematograf Bratří Čadíků přijede opět do Luhačovic

Kinematograf Bratří Čadíků přijede opět do Luhačovic

Kulturní a kongresové centrum Elektra připravilo i v roce 2023 v období prázdnin sérii letních filmů, kde nebude chybět Kinematograf bratří Čadíků. Těšit se můžete na tři celovečerní filmy, krátké filmy mladých filmařů a navíc povídání a autogramiádu s režisérem a hercem Janem Budařem. Projekce budou začínat po setmění, tedy kolem 21:00 a 21:30 hod. Vstupné je dobrovolné a půjde na dobročinné účely Konta bariéry.

 


Kinematograf bratří Čadíků je společností s pětadvacetiletou historií, která má vybudovanou pozici oblíbeného a široce vyhledávaného kulturně-filmového charitativního projektu. Hlavní náplní činnosti společnosti je projekt Filmové léto, v jehož rámci se v letních měsících rozjíždějí do desítek měst v České i Slovenské republice projekční vozy vybavené projektory, které zde po několik dnů promítají především české filmy. V Luhačovicích budou mít letos v červenci svoji premiéru a moc se na nás, Luhačovjany, opět těší. 

Nahoru