Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

4. 8. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Kinematograf bratří Čadíků opět zavítal do Luhačovic, nechyběla autogramiáda Jana Budaře

Kinematograf bratří Čadíků opět zavítal do Luhačovic, nechyběla autogramiáda Jana Budaře

Kinematograf Bratří Čadíků již podruhé zavítal do Luhačovic. Ve čtvrtek 23. 7. se na Lázeňském náměstí promítala pohádka Princ Mamánek. Všechny přítomné přivítal český herec, režisér, hudebník, scenárista a tvůrce pohádky Jan Budař. Vstupné ze všech projekcí bylo dobrovolné a vybraná částka poputuje na konto Bariéry pro handicapované. 


V pátek mohli lidé v Lázeňském parku zhlédnout snímek Buď chlap od režiséra Michala Samira. Zcela zaplněný park byl i v sobotu, kdy se promítal film Přání k narozeninám od Marty Ferencové. Vstupné ze všech projekcí bratří Čadíků bylo dobrovolné a vybraná částka ve výši 30.200 Kč poputuje na konto Bariéry pro handicapované. Akci finančně podpořilo Město Luhačovice a KKC Elektra. Za poskytnuté prostory děkujeme Lázně Luhačovice, a.s.

Pokud vám žádné z letních kin nevyšlo, nezoufejte. Během letních prázdnin je v plánu ještě několik promítání pod širým nebem. Sejdeme se u Městské plovárny, v Řetechově,  Polichně nebo v Kladné Žilín. Všechny projekce začínají v 21.00 hod.

Program letních kin

5. 8. Ostrov – Kladná Žilín

9. 8. Tři Mušketýři – Městská plovárna Luhačovice

16. 8. Invalida - Městská plovárna Luhačovice

18. 8. Děti Nagana – Řetechov

26. 8. Boemo - Městská plovárna Luhačovice

30. 8. Samotáři - Městská plovárna Luhačovice

9. 9. Top Gun: Maverick - Polichno

 

Nahoru