Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

20. 10. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

K týdnu turistických a informačních center se opět zapojí i Luhačovické MTIC

K týdnu turistických a informačních center se opět zapojí i Luhačovické MTIC

Městské turistické a informační centrum Luhačovice se opět zapojí k týdnu turistických informačních center ČR. Jedná se o skvělou příležitost pro turisty i místní obyvatele, aby se dozvěděli více o turistických atraktivitách v Luhačovicích a získali užitečné informace o cestování po blízkém i vzdálenějším okolí. Tento týden je organizován v návaznosti na Světový den pro rozvoj informací, který připadá na 24. říjen.


„Srdečně zveme všechny, aby se do informačního centra přišli podívat. V úterý 24. října budou pro návštěvníky připraveny speciální poukazy, letáky s oblíbenými turistickými cíli a pro děti drobná sladkost pro radost.“ prozradila Terezie Bartoníčková z MTIC. Informační centrum se nachází na adrese Masarykova 950, 763 26 Luhačovice.

Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin, v sobotu a v neděli od 9:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00 hodin.

Nahoru