Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

30. 10. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Luhačovice se mohou pyšnit tanečním videem s názvem I Charleston Luhačovice

Luhačovice se mohou pyšnit tanečním videem s názvem I Charleston Luhačovice

I Charleston Luhačovice. To je název nového tanečního videoklipu z Luhačovic, ve kterém se odehrává příběh v lázeňském prostředí za doprovodu energické hudby a tance Charleston. Jedná se o představení města prostřednictvím celosvětového projektu „I Charleston the world“, v němž velká metropolitní města představují turisticky zajímavá místa a památky. Tato videa vznikají po celém světě již od roku 2010 a zvou k návštěvě dané metropole.

https://1url.cz/IuaUV


V Luhačovicích se nápad zrodil mezi tanečníky skupiny The Crazy Flappers, která je tvůrcem samotného videoklipu. Skupina se již 10 let věnuje interpretaci tanců dvacátých let 20. století, převážně však Charlestonu. Za podpory domovského Luhačovického spolku Calma, města Luhačovice, Lázně Luhačovice a místních podnikatelů, vznikl videoklip, který prostřednictvím tance a swingové hudby zve návštěvníky na turisty vyhledávaná místa. V krátkém tanečním filmu nechybí tato místa: Lázeňské náměstí, hotel Alexandria, Augustiniánský dům či záběry z tenisových kurtů. Divák má šanci nahlédnout do interiéru Jurkovičova domu, který je běžně dostupný pouze pacientům lázní Luhačovice. V neposlední řadě je k vidění Vila Alpská růže, budova Inhalatoria, Butique hotelu Radun, Lázeňské divadlo či jízda historickým hasičským vozem. Příběh je velmi energetický a zábavný. Zkrátka přesně ve stylu, jak má skupina The Crazy Flappers ve zvyku. Video je k zhlédnutí na youtube kanále města Luhačovice, ale také na Facebooku města Luhačovice, Visti Luhačovice, Destinace Zlínsko Luhačovicko a The Crazy Flappes. Poděkování patří profesionálnímu filmovému štábu pod vedením Romana Švejdy a těmto sponzorům: Město Luhačovice, Luhačovický okrašlovací spolek Calma, Lázně Luhačovice, Vincentka a.s., Nivamare, Augustiniánský dům, Boutique hotel Radun, Printerka, Ladislav Miko z Havřic, Restaurace Racek, Eurocar Zlín, Sosone, JK Nástroje, Swing Zlín, Dance Studio Starlight, Shower, FS Malé Zálesí, Destinace Zlínsko Luhačovicko, Tenisový klub TK Luhačovice, Amfík Bukovina, KKC Elektra, fotografovi Janu Dostálovi a všem doprovolníkům.

 

Foto: Jan Dostál

 

 

 

Nahoru