Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

24. 11. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Setkání seniorů mělo úspěch, sešlo se přes 150 hostů

Setkání seniorů mělo úspěch, sešlo se přes 150 hostů

V Kulturním a kongresovém centru Elektra se ve středu 22. listopadu opět po roce uskutečnilo Setkání seniorů Luhačovic a přilehlých obcí Polichna, Řetechova a Kladné Žilín, které již tradičně pořádá město Luhačovice. Občerstvení a tombolu připravila komise pro občanské záležitosti, program zaštítilo KKC Elektra. 


Celým odpolednem se nesla příjemná atmosféra, pro všechny přítomné seniory bylo připraveno vystoupení v podání ZUŠ Luhačovice, ZUŠ Uherský Brod, FS Malé Zálesí a na závěr si všichni mohli zazpívat a zatančit s CM Rováš. Účast na této akci mne velmi potěšila a jsem moc rád, že se můžeme tímto způsobem všichni společně potkat na jednom místě, pobavit se a potěšit se. O tom, že tyto akce mají smysl, mne přesvědčila spokojenost přítomných, kteří, jak mi sdělili, se již nyní těší na další ročník,“ řekl místostarosta Daniel Mejzlík. Součástí programu bylo i vyhlášení nejkrásnější zahrádky nebo předzahrádky, jež každoročně organizuje Český zahrádkářský svaz Základní organizace Luhačovice. Bylo oceněno 5 zahrádek, mezi kterými jsou: Eliška Rozumová z Luhačovic, Veronika Vlková a Karel Staroba z Polichna, Jitka Kudláčková a Ludmila Zuzaníková z Kladné Žilín a manželé Šustkovi z Luhačovic.  Všichni zmínění dostali dárky od zahrádkářů a od města Luhačovice. „Velmi si vážím toho, že vyhlášení nejpěknější zahrádky je součástí této akce. Velké poděkování patří těm, kteří tohle všechno zorganizovali, a oceněným děkuji za zkrášlení našeho města,“řekl starosta Marian Ležák.

Nahoru