Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

6. 12. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Luhačovice mají další zrekonstruované hřiště, město postupně pokračuje v opravách komunikací

Luhačovice mají další zrekonstruované hřiště, město postupně pokračuje v opravách komunikací

Nový koberec má hrací plocha na sídlišti v ulici Družstevní. Město nyní postupně pokračuje v rekonstrukci chodníků, jež má být dokončena do konce tohoto roku. Další novinkou je oprava povrchu na sídlišti v již zmiňované ulici, kde se následně rozšíří dětské hřiště pro nejmenší, přibudou tady nové herní prvky a upraví se odpočinková zóna.


„Prostředí na daném sídlišti se bude postupně i v následujícím roce opravovat a zároveň se plánuje zahájení výstavby lávky pro pěší v parkovací zóně za Matem. Samozřejmě myslíme i na ostatní plochy, například pro Masarykovo sídliště se již dokončuje projekt úpravy ploch s možností využít dotaci přes Integrovaný regionální operační program (IROP), opravu komunikace a chodníků na ulici Zahradní by chtělo město realizovat s pomocí dotace Operačního programu Životního prostředí,“ vysvětlil starosta Marian Ležák.

Nahoru