Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

7. 12. 2023 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

Starostenský čaj na jarmarku vydělal Domovu pro seniory 21 tisíc

Starostenský čaj na jarmarku vydělal Domovu pro seniory 21 tisíc

Počasí sice příliš nepřálo, lidé se ale nenechali odradit. Na Vánoční jarmark do Luhačovic, při kterém si zájemci mohli tradičně taky dát čaj s vedením Luhačovic, dorazila spousta jak místních, tak přespolních návštěvníků.


Během dvou prvních prosincových dnů si lidé užili laserovou nebo bubenickou show, zimní projekce filmu Pelíšky a také vystoupení místních spolků a organizací, například FS Malé Zálesí, Žesťového souboru a pěveckého sboru ZUŠ Luhačovice, pěveckého sboru Janáček a Nigror Clarus. V pátek před radnicí starosta města všechny přítomné pozdravil a popřál krásné vánoční svátky. Pak se slavnostně rozsvítil vánoční strom. Při této příležitosti nabízeli starosta Marian Ležák a místostarosta Daniel Mejzlík na zahřátí nealko i alko čaj. Vybralo se 21 tisíc korun, které poputuje na konto projektu Korunka pomáhá. Jeho zástupci výtěžek předají Domovu pro seniory v Luhačovicích. „Všem, kdo na sbírku přispěli moc děkuji, každoročně tím podpoříme dobrou věc a letos opět vybraná částka pomůže potřebným," sdělil Marian Ležák.

Foto: Ivan Nevtípil

 

Nahoru