Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

29. 1. 2024 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

MTIC zve na prohlídky města v rámci Mezinárodního dne průvodců

MTIC zve na prohlídky města v rámci Mezinárodního dne průvodců

Městské turistické a informační centrum letos opět oslaví Mezinárodní den průvodců v Luhačovicích prostřednictvím speciálních prohlídek. Ty připravilo ve dnech 24. - 25. února 2024 ve spolupráci s  Muzeem luhačovického Zálesí. 


Zajímavý program čeká na zájemce v sobotu od 14:00, kdy průvodci vyrazí od Sokolovny k zámku. „Tato vzpomínková akce bude plná fotografií a příběhů o životě, historii a zejména o obyvatelích domů a vil v této části města. V neděli se přijďte projít s průvodcem, který vám prozradí zajímavosti o luhačovické architektuře a historii v Bílé čtvrti. Čeká na vás i návštěva interiéru hotelu Alexandria a hotelu Radun. Začátek je plánován na 14:00 u pošty," upřesnila Terezie Bartoníčková z MTIC. Prohlídky budou trvat hodinu a půl a jsou zdarma. Držitelé karty občana „Tady pramení výhody“ obdrží upomínkový předmět. "Kapacita je omezena, proto si své místo rezervujte předem. Registrace jsou možné na e-mailu: info@luhacovice.eu nebo na čísle 577 133 980," doplnila na závěr Bartoníčková. 

Nahoru