Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

25. 4. 2024 | Aktuality z města | Autor: Hana Srncová

První vítání občánků v roce 2024

První vítání občánků v roce 2024

V pátek 19. dubna se v obřadní síni na radnici města Luhačovice odehrál veselý a důležitý okamžik. Starosta města Marian Ležák přivítal celkem 8 nových občánků - 5 roztomilých holčiček a 3 statečné kluky. Tento slavnostní akt byl vyjádřen nejen formálně uděleným pamětním listem pro hrdé rodiče, ale i drobnými dárky pro nové občánky a jejich rodiny.


Starosta Ležák sdílel své nadšení ohledně této události, kterou považuje za důležitou tradici města Luhačovice. "Vítání nových občánků je pro mě vždy velkou ctí. Vidět rostoucí počet rodin, které si vybírají naše město jako své domovské sídlo, je pro nás potvrzením, že Luhačovice nabízí ideální životní prostředí pro mladé rodiny," sdělil starosta.

Nejen rodičům, ale i malým novým občánkům byly předány symbolické dárky. Maminky obdržely krásné květiny jako projev uznání za jejich mateřskou lásku a péči, zatímco děti dostaly osušky a ponožky s identitou našeho města. Při této příležitosti starosta Ležák vyjádřil svou naději, že se počet nových občánků města Luhačovice bude nadále zvyšovat. "Věřím, že budoucnost nám přinese ještě více příležitostí k oslavě nových přírůstků a že se Luhačovice stanou ještě oblíbenějším místem pro mladé rodiny s dětmi," dodal.

Všem novým občánkům srdečně blahopřejeme a přejeme jim spoustu šťastných a bezstarostných chvil v našich krásných Luhačovicích.

 

 

 

 
 
 
 
Nahoru