Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

22. 5. 2024 | Aktuality z města | Autor:

Společnost Lidl plánuje výstavbu prodejny v Luhačovicích

Společnost Lidl plánuje výstavbu prodejny v Luhačovicích

Starosta města Luhačovice  Marian Ležák se dne 15. 5. 2024 setkal se zástupci společnosti Lidl Česká republika s.r.o. ohledně připravované výstavby prodejny Lidl v Luhačovicích. 


"V Luhačovicích plánujeme výstavbu prodejny Lidl. V současnosti  máme územní rozhodnutí a připravujeme dokumentaci pro stavební povolení, proto z dnešního pohledu je možné zahájení výstavby nejdříve v roce 2025. Velmi si vážíme korektního přístupu města v rámci získávaní  potřebných povolení, za což děkujeme," řekl Martin Molnár, jednatel společnosti Lidl odpovědný za nemovitosti. V Luhačovicích by se mělo jednat o standardní moderní a ekologickou prodejnu nové generace, která poskytne zákazníkům požadovaný komfort při nakupování.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 319 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 75 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě Lidl-shop. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či v minulých letech výstavbu Rákosníčkových hřišť.

 

Více informací naleznete na:

www.lidl.cz

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

                                                                                                                                                                                           

 

 

Nahoru