Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

23. 2. 2005 | Aktuality z města | Autor: Luha-info

Otevírání pramenů předchází dlouhá příprava.

Již od počátku roku 2005 se začíná scházet skupina,  která bude zabezpečovat Slavnostní zahájení hlavní lázeňské sezóny- Otevírání pramenů, které se v Luhačovicích uskuteční ve dnech 6. - 8. května 2005. Nepředpokládají se žádné výrazné změny v zavedeném programu. Pátek 6. kv...


Již od počátku roku 2005 se začíná scházet skupina,  která bude zabezpečovat Slavnostní zahájení hlavní lázeňské sezóny- Otevírání pramenů, které se v Luhačovicích uskuteční ve dnech 6. - 8. května 2005. Nepředpokládají se žádné výrazné změny v zavedeném programu. Pátek 6. května bude tradičně věnován dětem a mládeži. Letošní ročník bude zaměřen na ekologii. Hlavní téma "Čisté a krásné město", se bude prolínat jak pátečním programem, tak bude i tématem výstavy prací žáků místních škol v hale Vincentka. V sobotu 7. května se předpokládá odpolední program na Lázeňském náměstí a celodenní řemeslný jarmark.

V neděli 8. května dopoledne bude tradiční krojovaný průvod s knězem, který posvětí a požehná zdejší prameny. I na nedělní odpoledne se připravuje zajímavý program.

Nahoru