Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Po, 29. 7. 2024 - Pá, 9. 8. 2024

Festival / Akademie Václava Hudečka, XXVIII. ročník


Další ročník Akademie Václava Hudečka v Luhačovicích se blíží, a to v období od 29. července do 9. srpna. V 28. ročníku Akademie Václava Hudečka se zúčastní několik mimořádně nadaných mladých houslistů z České republiky ve věku od 15 do 23 let. Mnozí z nich se již úspěšně prezentovali v domácích i mezinárodních soutěžích. 

Místo konání: Luhačovice

Pořadatel: www.akademievhudecka.cz


Mladí houslisté budou mít možnost pracovat v individuálních hodinách pod vedením virtuosa Václava Hudečka, profesora Pražské konzervatoře Jiřího Fišera a pedagoga HAMU v Praze Lukáše Klánského. Studia se budou odehrávat denně v prostorách ZŠ Luhačovice, kde budou mít také prostor k samostatnému studiu.

V průběhu Akademie proběhne celkem 7 koncertů, na nichž vystoupí Václav Hudeček a jeho hosté. Z toho tři budou absolventské, přičemž se všichni studenti postupně představí publiku v Lázeňském divadle. Na Galakoncertu 9. srpna bude slavnostně vyhlášen vítěz akademie.

Luhačovice

www.akademievhudecka.cz

Nahoru