Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Ne, 4. 7. 2021

Letní busking / Koncert Latinsko americká variace, Iva Raková akordeon, Carlos Olaya - Ekvádor kytara, zpěv

Místo konání: Ulice Dr. Veselého


Že jste o buskingu ještě neslyšeli? Určitě jste se s ním ale setkali, ve městech a na zahraničních cestách. Jen jste netušili, že se to tak jmenuje. Pouliční umění, anglicky busking, jednotlivý umělec je busker. Tedy označení pro jakékoli umělecké vystupování, ať už hudební, divadelní či třeba artistické, na veřejných povolených prostranstvích města, spojené s odměnou od veřejnosti. Na první program se můžete těšit v našem městě v průběhu července až srpna.

V rámci prvního letního buskingu vystoupí Iva Raková a Carlos Olaya – Ekvádor, kteří mají bohaté zkušenosti s tímto druhem umění po celé zemi.

 

Iva Raková, také zve zájemce ke sledování jejího nového projektu o cestách do Latinské Ameriky na vlastní pěst bez cestovky!:

Začala jsem psát blog a zpracovávat zážitky a zkušenosti, které jsem během posledních let na cestách v několika LA zemích nasbírala. Kromě článků najdete na webu www.ivarakova.cz ke stažení eBook zdarma se základními tipy na cesty do LA zemí a k objednání komplexní eBook "Jak zrealizovat vaši cestu snů do Latinské Ameriky" včetně 3 bonusů v podobě checklistů, co zařídit před cestou, co si zabalit atd. a také s minikurzem latinskoamerické španělštiny na cesty včetně audionahrávek namluvených rodilým mluvčím z Kolumbie Carlos Andres Chaparro Olaya.

Ulice Dr. Veselého

Nahoru