Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Pá, 8. 7. 2022 19.30

Koncert / Laco Deczi

Legenda jazzu, Laco Deczi! Trumpetista, skladatel, kapelník a amatérský malíř původem ze Slovenska, nyní žijící v USA v Luhačovicích!
Celula New York je jazzová kapela působící v New Yorku a jeho okolí. Frontman kapely Laco Déczi patří k celosvětově uznávaným trumpetistům a skladatelům. Je žákem slavného Carmella Jonese. Hrál s vynikajícími světovými muzikanty, jako jsou napřiklad Junior Cook, Bill Watrous, Dave Weckl a Elvin Jones. Celula New York nabízí pod vedením Laca Décziho uskupení vynikajících muzikantů, z nichž každý má svá vlastní úspěšná koncertní uskupení. Na piano a keyboards se představí Walter Fischbacher, všestranný hráč, který udivuje svými jazzovými variacemi a funky podáním. Basista, Nob Kinukawa, je rodilý Japonec žijící více než dvacet let v USA. Hráč vysoké technické úrovně se šestistrunnou basou a speciálním vlastním soundem. Bubeník Vaico Deczi, žijící 25 let na Manhattanu, je zárukou pevného tempa a kvalitního latino/straight ahead jazzu. Je skvěle technicky vybaven, jeho hra má velkou dynamiku. Patří mezi vyhledávané hráče v New York City.

Čas konání: 19.30


Prodej vstupenek

Nahoru