Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Ne, 9. 6. 2024 16:00 hod.

Dětem / Míša Růžičková / Lesní království / písničková show pro nejmenší

 

Co kdybychom na chvilku zapomněli na hluk velkoměsta a vydali se na dobrodružný výlet do tajuplného Lesního království? Připojte se k nám na magické písničkové představení, jež nadchne nejen vaše malé děti, ale i vás.
Poznejte příběhy Zajíčka, Lišky, Medvěda a mnoha dalších lesních zvířátek, které nás provedou královstvím plným písniček. . To, že v lese nemůžeme rozdělávat oheň, už všichni víme, ale kdyby náhodou někde hořelo, zatancujeme si u Hasičské písničky.
Cestou můžeme narazit na starý hrad plný zapomenutých příběhů. A na závěr naší cesty se z nás stanou malí hrdinové - Popeláři, kteří pomohou udržet les čistý. Představení je vhodné i pro ty, kteří ještě nevydrží dlouho sedět - během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódium.

Délka představení je 50-60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.
Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma. Každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku.

Slevu pro dítě je možné uplatnit pouze při koupi vstupenek v MTIC (infocentru) nebo v pokladně před představením.
Lze uplatnit kartu občana "Tady pramení výhody".

Čas konání: 16:00 hod.

Místo konání: Sál Rondo, KKC Elektra

Pořadatel: Kulturní a kongresové centrum Elektra

Vstupné: 320 Kč


Sál Rondo, KKC Elektra

  • Stát: Česko

Kulturní a kongresové centrum Elektra

Nahoru