Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

12. 4. 2006 | Aktuality z města | Autor: Luhainfo

Pozvánka na závody v orientačním běhu

TJ Slovan Luhačovice, oddíl orientačního běhu, ve spolupráci se Sportovním klubem orientačního běhu Zlín a slovenským partnerem TJ Slavia Žilinská univerzita Žilina pořádají ve dnech 29. dubna - 1. května 2006 "Festival orientačního běhu 2006 ve Zlínském kraji", tj. otevřené Mist...


TJ Slovan Luhačovice, oddíl orientačního běhu, ve spolupráci se Sportovním klubem orientačního běhu Zlín a slovenským partnerem TJ Slavia Žilinská univerzita Žilina pořádají ve dnech 29. dubna - 1. května 2006 "Festival orientačního běhu 2006 ve Zlínském kraji", tj. otevřené Mistrovství České republiky a Slovenské republiky, 1. a 2. závodu Českého poháru a Slovenského poháru a 2. a 3. závodu Moravskoslezského žebříčku 2006.
V rámci tohoto projektu se uskuteční následující akce:

 

Otevřené mistrovství ČR a SR v OB ve sprintu
(sobota 29. dubna) - Luhačovice - lázeňský areál

 

57. ročník Poháru města Zlín (neděle 30. dubna)
Pohár Euroregionu Bílé-Biele Karpaty (pondělí 1. května)
- oba v okolí vodní nádrže Všemina

 

Předpokládaná účast je přibližně1500 závodníků především z ČR a SR, ale i Polska a Maďarska. Součástí festivalu budou i závody pro veřejnost, česko-slovenská setkání sportovců, sportovních nadšenců a laické veřejnosti spojená s kulturně společenskými akcemi včetně globální propagace území, které je nedílnou součástí již zmiňovaného Euroregionu Bílé-Biele Karpaty. Projekt "Festival orientačního běhu 2006 ve Zlínském kraji" je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Iniciativy Společenství. Další informace o této akci najdete na internetových stránkách ob.luhacovice.cz a www.o-festival.cz.

Nahoru