Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

3. 5. 2006 | Aktuality z města | Autor: Luhainfo

Festival orientačního běhu

[img=1 right] V sobotu 29. dubna měli možnost diváci v Luhačovicích sledovat otevřené mistrovství České a Slovenské republiky ve sprintu, které upořádal v rámci Festivalu orientačního běhu 2006 ve Zlínském kraji oddíl orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice. Díky tomu se mohli místní i l

[img=1 right] V sobotu 29. dubna měli možnost diváci v Luhačovicích sledovat otevřené mistrovství České a Slovenské republiky ve sprintu, které upořádal v rámci Festivalu orientačního běhu 2006 ve Zlínském kraji oddíl orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice. Díky tomu se mohli místní i lázeňští hosté seznámit s nejlepšími závodníky v orientačním běhu a sledovat je při jejich probíhání lázeňským areálem i při divácky atraktivním přebíhání Šťávnice. Zajímavé odpoledne znepříjemňoval pouze vytrvalý déšť.

[img=2]Běželo se v mistrovských kategoriích H, D 21 a H, D 16, 18, 20, ve veteraniádě a veřejných závodech kategoriií C, T1 a T2.
V mistrovské kategorii H 21 zvítězil Luboš Matějů z SK Praga Praha, druhý byl Maďar Ádam Kovács a třetí Paľo Bukovac z SK Žabovřesky Brno.
Z žen v mistrovské kategorii D 21 byla nejlepší Maďarka Eva Makrai, před druhou Petrou Novotnou z Hradce Králové a třetí Veronikou Krčálovou z Pardubic.