Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

23. 5. 2006 | Aktuality z města | Autor: Luhainfo

LUHAČOVICE - město zdraví a módy

Slušivou, nositelnou módu značek VIS.A.VIS, JOCAVI, LE PETIT BAIGNER, které najdeme v prodejně P.P. mode, doplnily kreativní práce studentů Ateliéru oděvního designu University Tomáše Bati a nechyběla ani módní kolekce Beaty Rajské. Návrhy uvedených značek i zlínských studentů mohli ženy i mu...


Slušivou, nositelnou módu značek VIS.A.VIS, JOCAVI, LE PETIT BAIGNER, které najdeme v prodejně P.P. mode, doplnily kreativní práce studentů Ateliéru oděvního designu University Tomáše Bati a nechyběla ani módní kolekce Beaty Rajské. Návrhy uvedených značek i zlínských studentů mohli ženy i muži obdivovat na módní přehlídce pořádané Lázeňskými hotely MIRAMARE LUHAČOVICE a agenturou KORUNKA v sobotu 20. května v MěDK Elektra.

Průvodci večerem Martin Dejdar a Zdena Studénková divákům představili nejenom slušivé modely, ale i hosty, zpěvačku Věru Špinarovou, Josefa Aloise Náhlovského, Josefa Mladého, Pavla Nového a Českou Miss roku 2006 Renatu Langmannovou. Ti všichni přijeli a podpořili letošní již pátý ročník akce nazvané Luhačovice - město zdraví a módy, jenž se uskutečnil pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Libora Lukáše.

Někteří z hostů se zúčastnili i dopoledního tenisového turnaje MIRAMARE CUP. Podobně jako v minulých letech byl výtěžek věnován na pomoc potřebným. Novorozenecké oddělení Baťovy nemocnice ve Zlíně a kojenecký ústav ve Valašském Meziříčí si rozdělily díky sponzorům, pořadatelům a všem zúčastněným 90 000,- Kč.

Nahoru